Opinie

Kochana Aniu!

Dziękuję Ci z całego serca, że odmieniłaś moje życie, na takie o którym marzyłam już od wielu, wielu lat. Nie sposób w tym krótkim przekazie wyjawić mej wdzięczności dla Ciebie. Twoja chęć „zaszczepienia” nam „nowej mowy” już po krótkim czasie przyniosła wymierne efekty. Każdy z nas odczuł jak można normalnie mówić i funkcjonować w społeczeństwie, gdy nasza mowa jest podobna do tej, którą posługują się ludzie nie mający tego naszego problemu. Myślę, że to krótkie przesłanie i tak nie odda tego, co w moim sercu tkwi z wdzięczności dla ciebie. Aniu, dziękuję bardzo!
Ewa

Droga Aniu i Basiu!

Jesteście tutaj dla nas takimi Aniołkami, które podnoszą nas na duchu, gdy cos nam nie wchodzi. Jesteście super. Basiu od razu gdy zobaczyłam Cię na Sali to wiedziałam, ze terapia się może udać, bo bije od Ciebie ciepło. Posiadasz w sobie wielką siłę, jesteś niezwykłą osobą. Strasznie kochaną. Terapia okazała się trafnym wyborem, gdyż jeśli się ma sympatyczną, zgraną grupę i super logopedę to nie może się nie udać. Jesteście świetne w tym co robicie. Kochacie tę pracę i dlatego są takie efekty. Dziękuję Wam za to, że jesteście! Dziękuję Basiu za ślicznego Anioła, będzie mi Ciebie przypominał.
Agata

Droga Aniu!

Serdecznie dziękuję za czas poświęcony mojemu synowi. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu zajęć a szczególnie z efektów terapii. Poza tym, że mój syn już się nie jąka, to widzę, że uwierzył bardziej w swoje możliwości. To niesamowite, że w ciągu 2 tygodni można dokonać takich rzeczy. Jeszcze raz dzięki, do zobaczenia.
Marek

Drogie Kobitki!

Jesteście wspaniałymi terapeutkami. Podziwiam Waszą wytrwałość i konsekwencję w tym co robicie. Naprawdę wiele się tu nauczyłem. Postaram się tego nie zepsuć! Dziękuję bardzo za wszystko!
Karol
Kochana Pani Basiu, Zaczniemy zwyczajnie, Że z Tobą na terapii było bardzo fajnie. W deszczu, w śniegu, w słońcu, w złej pogodzie Nauczasz i uczysz nas żyć w swobodzie. Dzisiaj razem chcemy się radować I bukiet kwiatów Tobie podarować. Choć się dzisiaj pożegnamy 14 września znów się spotkamy.
Adam
Moja uśmiechnięta, pogodna, pełna optymizmu Basiu! Warto było Tobie zaufać Warto było tu przyjechać Warto było przeżyć to wszystko… Wyjeżdżam pełna nadziei. Wyjeżdżam szczęśliwa. To najpiękniejszy dar, jaki mogłaś mi przekazać. Dziękuję.
Aneta

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress