Leczenie jąkania Poznań

Walka z zaburzeniami płynności mówienia może być w pełni skuteczna. Trzeba tylko dać sobie szansę i skorzystać z odpowiedniej terapii. Dziś można pokonać jąkanie się w Poznaniu, korzystając z ćwiczeń i technik opracowanych przez dwie wybitne specjalistki. Anna Żerko-Turczynowicz oraz Barbara Der-Staszewska zapraszają wszystkich, którzy chcą się normalnie porozumiewać z innymi ludźmi. Każdy, nawet ciężki przypadek zająkiwania się, można efektywnie wyleczyć. Najważniejsze, aby postawić na indywidualnie dobierane techniki.

Terapia jąkania w Poznaniu, czyli mów i żyj jak wszyscy!

Nie da się zaprzeczyć temu, że osoby jąkające się napotykają spore problemy w codziennym funkcjonowaniu. Często czynnikiem potęgującym zjawisko jest stres pojawiający się w różnych sytuacjach. W skrajnych przypadkach dana osoba nie jest w stanie wypowiedzieć nawet słowa, co może rujnować życie zawodowe, edukacyjne czy osobiste. Istnieją jednak znane ekspertom techniki, dzięki którym te problemy da się skutecznie wyeliminować. Służy temu rozbudowana terapia realizowana wedle ustalonego wcześniej schematu. Mowa ma być płynna, wyraźna i z właściwą intonacją.

Kurs i regularne ćwiczenia kluczem do sukcesu

Początkowym etapem jest trwający dwa tygodnie kurs, w trakcie którego uczestnicy są poddawani intensywnym ćwiczeniom. Mają one na celu przezwyciężenie złych nawyków i opanowanie podstaw technik, które pozwolą na płynne wypowiedzi. Po tym czasie mówienie staje się już płynne. Uzyskany efekt należy jednak utrwalać i doskonalić. Dlatego konieczne są codzienne treningi według udzielanych wskazówek. O skuteczności tej terapii przekonało się jak dotąd wielu. Teraz efektywna terapia jąkania w Wielkopolsce jest dostępna dla wszystkich.

Turnusy i konsultacje, czyli rozwiązania skrojone „na miarę”

Rekomendowane specjalistki prowadzą indywidualne konsultacje na terenie Poznania w wyznaczonych terminach. W ich trakcie dokonują specjalistycznej diagnozy zaburzenia mowy i proponują odpowiednią terapię. Ponadto organizowane są kompleksowe turnusy, w trakcie których ma miejsce seria intensywnych treningów. Dzięki takiemu modelowi działań udaje się zwalczać jąkanie dużo skuteczniej niż w przypadku innych form leczenia. Efekty są doskonałe w odniesieniu do dzieci i młodzieży, jak również osób dorosłych.

Teraz leczenie jąkania w Wielkopolsce zyskuje nową jakość

Logopedia, zna wiele metod eliminacji jąkania. Jedną z nich jest metoda proponowana przez doświadczone terapeutki. Terapia jąkania w Poznaniu prowadzona sprawdzoną przez lata metodą jest jednoczenie wzbogacana osiągnięciami aktualnej wiedzy naukowej. Praca w grupie pozwala uczestnikom na podzielenie się swoim problemem i uzyskanie wsparcia innych osób w spokojnej, ciepłej atmosferze.

Leczenie jąkania Poznań

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress